Czas na podsumowanie roku 2022.
Wiele się działo dobrego i niekoniecznie dobrego na świecie.
Okazaliśmy dużo serca dla Sąsiadów z Ukrainy, otwieraliśmy nasze domy bo przyjmowaliśmy całe rodziny. Organizowane były zbiorki różnego typu. Jako ludzie zdaliśmy egzamin pod każdym względem.
Lokalnie również wiele się działo: budowa wiaty na trójkącie, modernizacja biblioteki, uregulowanie terenu przy świetlicy, chodniki, miejsca parkingowe zamontowanie oświetlenia, przejścia dla pieszych, odnowione tablice ogłoszeniowe, budowa drogi na Osiedlu Sowim, odnowienie świetlicy i jej doposażenie.
Został zabrany kiosk ruchu który kilkanaście lat stał miedzy dębami - to już historia...
Trwa odnowienie linii kolejowej.
Odbywały się także różne okolicznościowe spotkania wydarzenia, organizacje działające czyniły to w różnorodny sposób w zależności od specyfiki zakresu działań LKS Bystrzyca mecze, sparingi i treningi dla wielu mieszkańców i osób przejezdnych. Brawo!
Klub Seniora organizacja wolnego czasu dla seniorów Brawo!, Stowarzyszenie "Trzy sosny" projekty warsztaty i wydarzenia wyjazdy wspólnie z mieszkańcami z Sołtysem i Radą Sołecką ,w bibliotece Czytelnicy mają nowe wyposażenie i książki a nad nami czuwali druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Bystrzycy Górnej Super!!Więc dzieje się i to dużo!Można zapewne wiele więcej ale do tego potrzeba Was Kochani Mieszkańcy na tyle ile kto może zapraszamy w nowym roku do wspólnego działania Pozdrawiam i DOSIEGO ROKU 2023 !! galeria zdjęć