Loading

Spotkanie z liderami LGD

W dniach 11-12.05.2012  w Schronisku Młodzieżowym w Lubachowie odbyło się szkolenie oraz warsztaty dla lokalnych liderów z terenu gminy Świdnica, Jaworzyna Śląska i Żarów w zakresie - Zasady funkcjonowania LGD,

Partnerstwo, jako sieć współpracy animatorów organizacji społecznych, tworzenie trwałych i aktywnie działających organizacji społecznych oraz zasady sporządzania wniosku na działanie 413. Małe Projekty organizowane przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Szlakiem Granitu". Szkolenie prowadzone przez moderatora Jolantę Pindera na przykładach zrealizowanych projektów pokazały możliwości pozyskania funduszy na ich realizację. Wieczorem odbyło się spotkanie Stowarzyszenia „Trzy sosny" z uczestnikami szkolenia, na, którym zaprezentowaliśmy nasze osiągnięcia i poczęstowaliśmy gości naszą Kapustą Bystrzycką –pycha. Został oczywiście zawiązany węzeł integracji spotkania. Każdy osoba biorący udział w szkoleniu otrzymała dyplom.

Kartka z kalendarza


Środa, 19. Lutego 2020
Imieniny obchodzą:
Arnold, Arnolf, Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad, Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli

Do końca roku zostało 317 dni.
Zodiak: Ryba

Kontakt

Administrator
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teraz na stronie

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1506001