Loading

Medalistka ! Finalistka Gali Talentów!

roksana 2016Miło nam poinformować ! Mieszkanka naszej miejscowości Roksana Niedziałkowska w dniach 6-7 maja 2016 roku brała udział w Otwartych Mistrzostwach Litwy w Akrobatyce Sportowej, gdzie zdobyła zaszczytne pierwsze miejsce w kategorii trójek dziewcząt 11-16 lat. Jesteśmy dumni, że jest mieszkanką Bystrzycy Górnej. Gratulujemy Rodzicom takiej pociechy!  Pasja czy ciężka praca? 

Czytaj więcej...

Adam Suski moją pasją jest morze

Witam Serdecznie.
Nazywam się Adam Suski i choć  jestem od lat osiemnastu gdańszczaninem to gdzieś w środku ciągle taka iskierka się tli która wciąż mi przypomina że jestem ex bystrzyczaninem, ex piłkarzem bystrzyckim, ex bystrzyckim strażakiem.
Nawet gdy wybierałem miejsce mego zamieszkania w Gdańsku ważne dla mnie

Czytaj więcej...

Druh, Piłkarz, Społecznik Mieczysław Somala

Mieczysław Somala od ponad 60 lat mieszkaniec Bystrzycy Górnej człowiek, który każdą wolną chwilę poświęcał i poświęca dwóm pasjom piłce nożnej i Straży Pożarnej. Razem ze swoimi rówieśnikami zakładał klub sportowy, grał w piłkę, szkolił młodzież, a w późniejszym

Czytaj więcej...

Pierre Bodin

Pierre Bodin przy sztalugach Pierre Bodin to niewątpliwie człowiek z pasją. Malarz-lakiernik, mistrz aerografu.

Pasjonat samochodów.

Międzynarodowy sukces w Estonii

Estonia 2016 Z udziałem reprezentantów kilkunastu państw w dniach od 16 do 20 listopada odbyły się międzynarodowe zawody w akrobatyce sportowej OPEN TALLINN 2016. Polonia Świdnica wystawiła trójkę żeńską w składzie: Amelia Cieślak, Roksana Niedziałkowska i Karolina Kozieł. Dziewczęta występujące w kategorii 11-16 lat w mocnej konkurencji zajęły zaszczytne II miejsce. Nikomu nie trzeba przypominać, że Roksanka  to mieszkanka Bystrzycy Górnej. Mamy nadzieję, że wraz z nadchodzącą Gwiazdką spełnią się jej marzenia czego Jej mocno życzymy jak i całej ekipie "Trio Elegance" z Panią Trener na czele. Gratulacje!

Czytaj więcej...

Kartka z kalendarza


Sobota, 13. Lipca 2024
Imieniny obchodzą:
Ernest, Ernestyn, Eugeniusz, Irwin,
Jakub, Justyna, Małgorzata, Radomiła

Do końca roku zostało 172 dni.
Zodiak: Rak

Kontakt

Administrator
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teraz na stronie

Odwiedza nas 327 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
3526719