Loading

Kulinarne Wariacje w TVP Wrocław

Dnia 03.09.2012  w poniedziałek gościliśmy u nas ekipę telewizji Wrocław. Redaktorzy nagrywali materiał do programu „Telewizyjny Klub Seniora”. Pokazaliśmy nasze „Wariacje Kulinarne” oraz „Szafę Przysmaków”, goście byli zachwyceni pomysłem i oryginalnością naszego wspólnego przyrządzania smakołyków.

Czytaj więcej...

Multimedialna Bystrzyca Górna

Stowarzyszenie „Trzy sosny„ już po raz drugi postarało się o dotację z Urzędu Marszałkowskiego - Rozwój Obszarów Wiejskich na realizację projektu pt. „Kronika Multimedialna Bystrzycy Górnej” oparta na wywiadach jednych z pierwszych osadników w Bystrzycy Górnej. W piątek 07.09.2012 o godz.17:00 w

Czytaj więcej...

Z wizytą w Krzelowie

W dniu 3 sierpnia członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Bystrzycy Górnej "Trzy sosny" zostali zaproszeni przez Stowarzyszenie TRATWA do wzięcia udziału w wizycie studyjnej w miejscowości Krzelów.
Działające tam Stowarzyszenie "Jezierzyca" zaprezentowało dokonania na terenie Krzelowa.

Czytaj więcej...

Wiśnia z koleżanką jagodą

16 lipca 2012 roku odbyły się warsztaty kulinarne, było to już czwarte spotkanie z miłośnikami przetworów. W lipcu mamy przeróżne owoce, ale w świetlicy wiejskiej królowała wiśnia i jagoda. Z wiśni przygotowano wspaniałe wypieki, koktajle, polewy. Do naszej SZAFY PRZYSMAKÓW trafiły nalewki i różnego rodzaju wiśnióweczki.

Czytaj więcej...

Duch Gór w Bystrzycy Górnej

W piątek 22 czerwca gościliśmy grupę LGD Partnerstwa Ducha Gór. Celem wizyty było pokazanie, co i jak można realizować z programu Odnowy Wsi. Pokazaliśmy nasze obiekty, które właśnie z tego programu są realizowane. Podzieliliśmy się doświadczeniami zarówno od strony formalnej jak i merytorycznej przy realizacji programów. Oczywiście na koniec zawiązano kolejny supeł partnerstwa.
Galeria tutaj

Kulinarne Wariacje -truskawka

Truskawka zagościła na pierwszych "Kulinarnych Wariacjach”. Gospodarz spotkania Stowarzyszenie "Trzy sosny" i Rada Sołecka w Bystrzycy Górnej zapoczątkowali cykl integracyjnych spotkań kulinarnych. Osoby starsze kojarzą się młodzieży z apatią. Gotowanie pojawiło się, jako dobre skojarzenie – z babcią, z domem, ale i z konkretnymi umiejętnościami,

Czytaj więcej...

Liderzy z Podkarpacia

W dniu 25.05.2012 gościliśmy grupę 44 osobową LIDERÓW WIEJSKICH W RAMACH PODKARPACKIEGO PROGRAMU ODNOWY WSI NA LATA 2011-2016. Województwo podkarpackie weszło do programu Odnowy Wsi niedawno, więc nasze przykłady były dobrymi wzorcami jak można wykorzystać zasoby, które wieś posiada do dalszego rozwoju.

Czytaj więcej...

Spotkanie z liderami LGD

W dniach 11-12.05.2012  w Schronisku Młodzieżowym w Lubachowie odbyło się szkolenie oraz warsztaty dla lokalnych liderów z terenu gminy Świdnica, Jaworzyna Śląska i Żarów w zakresie - Zasady funkcjonowania LGD,

Czytaj więcej...

Kartka z kalendarza


Środa, 3. Czerwca 2020
Imieniny obchodzą:
Cecyliusz, Ferdynand, Klotylda,
Konstantyn, Laurencjusz, Wawrzyniec,
Laurentyn, Laurentyna, Leszek, Paula,
Tamara

Do końca roku zostało 212 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Kontakt

Administrator
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teraz na stronie

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1570295